..:: Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych :: Dowództwo / Jednostki DG RSZ - Jednostki/instytucje bezpośrednio podległe ::..
Jednostki/instytucje bezpośrednio podległe
  • zmniejsz czcionkę
  • rozmiar pierwotny
  • powiększ czcionkę

Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych

Dowództwo Komponentu Wojsk Specjalnych

Dowództwo Wielonarodowego Korpusu Północno - Wschodniego w Szczecinie (część polska)

Centralna Grupa Działań Psychologicznych w Bydgoszczy

Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach

Zespół Wydawniczy Dowództwa Generalnego RSZ w Warszawie

Klub Dowództwa Generalnego RSZ w Warszawie

11 Dywizja Kawalerii Pancernej w Żaganiu

12 Dywizja Zmechanizowana w Szczecinie

16 Dywizja Zmechanizowana w Elblągu

6 Brygada Powietrznodesantowa w Krakowie

21 Brygada Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie

25 Brygada Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim

Wielonarodowa Brygada w Lublinie

Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu

Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu

3 Flotylla Okrętów w Gdyni

8 Flotylla Obrony Wybrzeża w Świnoujściu

Brygada Lotnictwa Marynarki Wojennej w Gdyni

Biuro Hydrograficzne MW w Gdyni

Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce

1 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie

2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu

3 Skrzydło Lotnictwa Transportowego w Powidzu

4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie

3 Brygada Radiotechniczna we Wrocławiu

1 Brygada Lotnictwa Wojsk Lądowych w Inowrocławiu

- 49 Baza Lotnicza Pruszcz Gdański

- 56 Baza Lotnicza Inowrocław

Szefostwo Służby Ruchu Lotniczego Sił Zbrojnych RP w Warszawie

Szefostwo Służby Hydrometeorologicznej SZ RP w Warszawie

Centrum Szkolenia Inżynieryjno - Lotniczego w Dęblinie

9 Brygada Wsparcia Dowodzenia DG RSZ w Białobrzegach

Brygada Wsparcia Dowodzenia Wielonarodowego Korpusu Północno - Wschodniego w Szczecinie

3 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej w Sochaczewie

Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu

Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie

Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu

1 Ośrodek Radioelektroniczny w Grójcu

2 Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu

6 Ośrodek Radioelektroniczny w Gdyni

2 Pułk Rozpoznawczy w Hrubieszowie

9 Pułk Rozpoznawczy w Lidzbarku Warmińskim

18 Pułk Rozpoznawczy w Białymstoku

1 Pułk Saperów w Brzegu

2 Pułk Saperów w Kazuniu

2 Pułk Inżynieryjny w Inowrocławiu

5 Pułk Inżynieryjny w Szczecinie Podjuchach

4 Pułk Chemiczny w Brodnicy

5 Pułk Chemiczny w Tarnowskich Górach

Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko w Olesznie

Wojskowe Centrum Kształcenia Medycznego

  • publikuj na facebook
  • publikuj na tweeter
  • publikuj na google plus
Bezpieczna Polska
Dzień Otwartych Koszar CSWL Drawsko
Szkolenie zwiadowców
Szkolenie SERE
Zawody Strong Europe Tank Challenge
Strzelania przeciwlotników
Szkolenie spadochronowe żołnierzy 25BKPow
Ostatnie testy KRAB-ów