..:: Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych :: Aktualności / Najnowsze - Komunikat - briefing w 1 BLTr ::..
14 III 2018

Komunikat - briefing w 1 BLTr

  • pobierz pdf
  • drukuj
  • zmniejsz czcionkę
  • rozmiar pierwotny
  • powiększ czcionkę
W piątek, 16 marca o godz. 18:45 w Wojskowym Porcie Lotniczym Warszawa odbędzie się briefing prasowy Zastępcy Sekretarza Generalnego NATO - p. Rose Gottemoeller podsumowujący jej wizytę w Polsce.
zdjęcie - Komunikat - briefing w 1 BLTr

W spotkaniu z mediami weźmie także udział  wiceminister obrony narodowej Tomasz Szatkowski.

Zapraszamy przedstawicieli mediów do udziału w spotkaniu.

Zgłoszenia akredytacyjne zawierające imię, nazwisko, nazwę redakcji, numer PESEL, numer legitymacji prasowej, numer telefonu komórkowego, numery rejestracyjne i markę wozów transmisyjnych należy przesyłać na adres: 1bltr.rzecznik@ron.mil.pl do 16 marca (piątek) do godz. 9.00. Ze względów organizacyjnych akredytacje wydawane będą tylko dziennikarzom posiadającym obywatelstwo polskie.

W dniu 16 marca akredytowani przedstawiciele mediów proszeni są o przybycie  do 1. Bazy Lotnictwa Transportowego w godz.: 17.00-18.15. Zbiórka przedstawicieli mediów odbędzie się przy bramie sztabowej bazy (Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 1c).

Wozy transmisyjne TV – ze względów organizacyjnych i bezpieczeństwa muszą przybyć w godz.: 17.00-18.00. Wjazd na teren bazy tylko dla wozów nadawczych. Transport dziennikarzy i fotoreporterów z bramy wjazdowej do miejsca uroczystości będzie realizowany pojazdem wojskowym.

Dodatkowych informacji nt. obsługi medialnej wydarzenia udziela kpt. Anna ŻUCHOWSKA, tel.: 519 038 850, e-mail: 1bltr.rzecznik@ron.mil.pl.

  • publikuj na facebook
  • publikuj na tweeter
  • publikuj na google plus
Najnowsze - ostatnie wpisy
16 III 2018
Saperzy na Podkarpaciu
Kolejna niebezpieczna akcja podejmowania pozostałości z okresu II Wojny światowej na terenie województwa podkarpackiego.
16 III 2018
Ostatnie poligonowe strzelania
16 marca dobiegło końca szkolenie poligonowe 23 Pułku Artylerii z Bolesławca w OSPWL Żagań. Jedno jest pewne - żołnierze i ich ...
16 III 2018
Pożegnanie EUFOR ALTHEA
15 marca w 7 Brygadzie Obrony Wybrzeża (7 BOW) w Słupsku odbyło się pożegnanie żołnierzy wyjeżdżających do Bośni i Hercegowiny w ...
16 III 2018
Odprawa kierowniczej kadry MON i ...
15 marca w Warszawie odbyła się odprawa rozliczeniowo-koordynacyjna kierowniczej kadry MON i Sił Zbrojnych RP z udziałem Prezydenta RP i Ministra ...
3 Flotylla Okrętów
Szkolenie ogniowe przeciwlotników z Marynarki Wojennej.
Zimowe szkolenie poligonowe 18 Białostockiego Pułku Rozpoznawczego.
Strzelania AHS Krab
NATO Tiger Meet 2018
100-lecie Lotnictwa Wojskowego
100-lecie Marynarki Wojennej
Ostatnie opuszczenie bandery na ORP Kondor