..:: Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych :: Aktualności / Najnowsze - Komunikat – przeprawa w Dęblinie ::..
25 IX 2017

Komunikat – przeprawa w Dęblinie

  • pobierz pdf
  • drukuj
  • zmniejsz czcionkę
  • rozmiar pierwotny
  • powiększ czcionkę
W środę 27 września, 2 Pułk Inżynieryjny realizować będzie zadanie urządzenia i utrzymania przejścia na przeprawę promową w osi Dęblin. Wariant zakłada użycie 4 promów z parku pontonowego PP-64, które przeprawią przemieszczające się pododdziały z 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w sile ok. 220 żołnierzy i ok. 45 pojazdów.
zdjęcie - Komunikat – przeprawa w Dęblinie

Obsługa medialna wyłącznie dla akredytowanych dziennikarzy.

Zgłoszenia akredytacyjne zawierające: imię i nazwisko, nr legitymacji prasowej, dowodu osobistego, nazwę redakcji i numer rejestracyjny wozu transmisyjnego należy nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie do poniedziałku, 25 września, do godz. 18.00, na adres e-mail: r.wal@ron.mil.pl.

Media, które już się akredytowały na ćwiczenie Dragon-17 nie muszą przesyłać dodatkowych wniosków o akredytację.

Szczegółowych informacji w sprawie obsługi medialnej udziela oficer prasowy ćwiczenia Dragon-17 na kierunku Dęblin, por. Robert Wal., tel.: 723-180-043.

Przybycie dziennikarzy w środę 27 września do godz. 10.00 (miejsce zbiórki – ul. Lotników Polskich 1, 08-530 Dęblin - parking przy Muzeum Sił Powietrznych).

Informujemy, że w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, ze względów bezpieczeństwa, pokaz dynamiczny przeprawy się nie odbędzie.

  • publikuj na facebook
  • publikuj na tweeter
  • publikuj na google plus
Najnowsze - ostatnie wpisy
19 X 2017
Spotkanie z weteranami poszkodowanymi w ...
„Człowiek jest tyle wart ile może pomóc drugiemu”. Ta sentencja był myślą przewodnią spotkania z weteranami poszkodowanymi zorganizowanego przez Dowództwo Generalne ...
18 X 2017
Dowódcy eFP w DG RSZ
18 października, dowódca generalny RSZ gen. dyw. Jarosław Mika podjął delegację armii amerykańskiej w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych.
18 X 2017
Polscy żołnierze w ćwiczeniu Swift ...
W trwającym od 2 października międzynarodowym ćwiczeniu Swift Response 17-2 biorą udział żołnierze i samoloty C-130 Hercules z 33 Bazy Lotnictwa ...
18 X 2017
Zmiany kadrowe w Dowództwie Generalnym
18 października, dowódca generalny RSZ gen. dyw. Jarosław Mika pożegnał żołnierzy kończących swoją służbę w strukturach Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych.
DRAGON-17
Ćwiczenie DRAGON-17
Święto
Zawody użyteczno-bojowe
Święto Wojsk Obrony Przeciwlotniczej
BALTOPS-17
Zawody Strong Europe Tank Challenge
Strzelania przeciwlotników